Ondanks dat de Wageningse Cultuurzomer dit jaar niet volledig doorgaat, blijft Montmartre aan de Rijn fier overeind als een van de culturele hoogtepunten van de zomer. Het centrum van Wageningen wordt die dag omgetoverd tot een sfeervolle marktplaats à la Parijs, waar bezoekers tussen de ongeveer 35 kramen kunnen struinen naar unieke vondsten, kunstwerken en handgemaakte producten.
Het evenement vindt plaats op en rond het plein voor de Bergstraatkerk en het 5 Meiplein, waar ook een klein podium staat opgesteld voor liveoptredens. Gedurende de dag zullen muzikanten, dichters en andere artiesten het publiek trakteren op Franse sferen en verrassende optredens.
Ook aan de jongste bezoekers is gedacht: er zijn diverse kinderactiviteiten en creatieve workshops, zodat het evenement een uitje is voor het hele gezin.
Montmartre aan de Rijn is inmiddels uitgegroeid tot een vast onderdeel van het Wageningse zomeraanbod en trekt jaarlijks een gevarieerd publiek van cultuurliefhebbers, gezinnen en toeristen. De markt ademt de sfeer van de beroemde Parijse kunstenaarswijk en laat zien dat cultuur leeft in Wageningen – ook in een jaar waarin sommige evenementen niet doorgaan.
Meer informatie over het programma en de deelnemers is te vinden op
💬 Mail ons!
Heb jij een tip of opmerking? Mail naar de redactie: nieuws@rtvrijnstreek.nl
of bel 0317-712084